Navireo

Nowoczesne oprogramowanie komputerowe klasy ERP, które znacznie usprawni funkcjonowanie Twojej firmy. Navireo posiada wiele modułów i to od Ciebie zależy, na które się zdecydujesz. Możesz za jego pomocą prowadzić sprzedaż stacjonarną, mobilną, internetową, a także nadzorować stan magazynów. Moduł do zarządzania pracownikami błyskawicznie naliczy wynagrodzenie, skontroluje czas pracy oraz obsłuży dokumenty kadrowe. Dodatkowo, program Navireo oferuje korzystanie z narzędzia CRM, które gwarantuje budowę trwałych relacji z Twoimi klientami.

Navireo to zintegrowany system informatyczny klasy ERP. Pozwala na ewidencje w jednej bazie wszystkich obszarów działania przedsiębiorstwa, co ułatwia dostęp do danych i raportowanie. Rozwiązanie umożliwia kontrolę procesów biznesowych w przedsiębiorstwie przez co ułatwia zarządzanie całym przedsiębiorstwem.

Navireo możesz rozszerzyć o dodatkowe opcje, w zależności od charakteru Twojej firmy. Oprócz sprzedaży, oprogramowanie oferuje również moduły służące do zarządzania magazynem, prowadzenia bazy kontaktów, czy też do koordynowania kadr. Sprawdzi się w każdego rodzaju firmie, małej, średniej lub dużej, mającej w ofercie towary lub usługi. Rozwój Twojego biznesu będzie się wiązał z wprowadzeniem kolejnych rozwiązań, a Navireo można w przyszłości rozwinąć o opcjonalne moduły. System, który otworzy przed Tobą wiele perspektyw.
Program Navireo idealnie współpracuje z dostępnymi urządzeniami fiskalnymi. Oprogramowania możesz używać zarówno do programowania drukarki, jak i do prowadzenia sprzedaży przy użyciu kasy. System zaoferuje Ci błyskawiczne i sprawne aktualizowanie bazy towarowe, wprowadzanie unikalnych nazw towarów lub usług, dodawanie opisów itd.
Jeden z modułów systemu jest przeznaczony do całościowego nadzorowania magazynu działalności. Oferuje on nie tylko kontrolę stanu towarów, przez stosowanie stanów minimalnych, ale także prowadzenie inwentaryzacji oraz automatyczną kompletację produktów. Określisz więcej niż jedną jednostkę miary dla danego elementu, używaną w zależności od sytuacji. Wszystkie działania, które podejmiesz w module magazynowym, będą zsynchronizowane z resztą systemu, co zapewni automatyczne tworzenie dokumentacji.
System informatyczny zagwarantuje stały nadzór nad Twoimi pracownikami. Navireo pozwala na kontrolę ewidencji czasu pracy, także z uwzględnieniem urlopów, zwolnień lub nieobecności. Będziesz mógł zarządzać dokumentacją kadrową: umowami, zleceniami, uprawnieniami itd. Dodatkowo, posiadane dane o pracownikach Twojej firmy pozwolą Ci na szybkie naliczanie wynagrodzeń.
Możesz wykorzystać system ERP Navireo do pracy w dziale handlowym. Oprogramowanie zapewnia obsługę zarówno dokumentów sprzedażowych, jak i magazynowych, w tym faktur, korekt sprzedaży, czy też zwrotów detalicznych. Dzięki opcji parametryzowania, wbudowana wyszukiwarka InsTYNKT błyskawicznie znajdzie elementy kartoteki produktów, czy kontrahentów. Przyśpieszy to tworzenie nowych dokumentów.
Moduł CRM, o który możesz rozbudować swoje oprogramowanie, stanie się efektywnym narzędziem do budowania relacji z Twoimi kontrahentami. System Navireo archiwizuje informacje o klientach, do których masz dostęp w każdej chwili. Wesprze działania handlowe i promocyjne, podnosząc wydajność pracy. Mechanizm filtrowania i wyszukiwania informacji zagwarantuje szybką selekcję grupy docelowej, do której będzie skierowana oferta. Oprogramowanie pomoże Ci w przygotowaniu odpowiednich strategii sprzedaży oraz w budowaniu wizerunku Twojej działalności.

Zakres świadczonych usług

Świadczymy usługi wdrożeniowe, analizujemy potrzeby klienta i konfigurujemy system, przeprowadzamy szkolenia. Przeprowadzamy importy i exporty danych oraz przygotujemy integracje Navireo z innymi systemami. Przygotowujemy raporty oraz rozwiązania dodatkowe.