O firmie

Nasza firma to młody, dynamiczny zespół, ceniący dobrą atmosferę i kreatywność , w połączeniu z doświadczeniem owocuje wysoką jakością świadczonych usług. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, które uzyskujemy poprzez kompleksową obsługę: sprzęt, oprogramowanie, łączność z światem zewnętrznym. Oferujemy indywidulane podejście do klienta i jego potrzeb.

Dlaczego my?

Dzięki outsourcingowi IT zmniejszysz koszty prowadzenia firmy oraz zapewnisz sobie wsparcie profesjonalistów z branży IT. Jesteśmy elastyczni w zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać kompleksową obsługę lub częściowe wsparcie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i proponujemy rozwiązania na miarę. W ramach naszego wsparcia IT świadczymy usługi z zakresu wdrożenia i utrzymania systemów oraz programów biznesowych, utrzymania infrastruktury informatycznej i telekomunikacyjnej, jak również przygotowania oprogramowania na zamówienie. Prowadzimy również szkolenia z powyższego zakresu. W każdej z tych dziedzin mamy wieloletnie doświadczenie.

Historia

Nasza firma została założona klika lat temu przez dwoje informatyków/programistów z wieloletnim stażem w branży IT. Od tamtego czasu nieustannie się rozwija, a do naszego zespołu przybywają kolejni doświadczeni serwisanci i programiści, ale także młodzi pasjonaci. Suma lat doświadczeń i świeżych pomysłów sprawdza się doskonale przez co oferujemy nowe i skuteczne rozwiązania w szerokim zakresie wsparcia informatycznego.

Co oferujemy?

Oferujemy firmom kompleksową obsługę IT w pełnym zakresie jak i obsługę pojedynczych zleceń i projektów. Wspieramy także wewnętrzne działy IT przy bardziej specjalistycznych zadaniach. Przekazanie nam zadań powoduje oszczędności w kosztach prowadzenia firmy.