usługi it -
jesteśmy wsparciem dla twojej firmy

USŁUGI IT - WSPARCIE INFORMATYCZNE DLA FIRM

Jesteśmy firmą, która zapewnia małym oraz średnim przedsiębiorstwom profesjonalne wsparcie informatyczne. Podejmujemy zarówno stałe współprace na kompleksowe usługi IT jak i przyjmujemy pojedyncze zlecenia, gdy jakaś firma zgłasza się do nas z doraźnym problemem.

Jesteśmy partnerami InsERT i zapewniamy wdrożenia oraz obsługę programów InsERT.

USŁUGI IT to rzetelny, dynamiczny zespół. Nasza kreatywność w połączeniu z doświadczeniem i zaangażowaniem owocuje wysoką jakością świadczonych przez nas usług. Staramy się do każdego klienta podejść indywidualnie i odpowiedzieć w pełni na jego potrzeby.

Szukasz wsparcia informatycznego?

Dzięki outsourcingowi IT zmniejszysz koszty prowadzenia firmy oraz zapewnisz sobie wsparcie profesjonalistów z branży IT. 

Jesteśmy elastyczni i w zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać kompleksową obsługę lub częściowe wsparcie. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i proponujemy rozwiązania dostosowane do jego potrzeb. 

W ramach naszego wsparcia IT świadczymy usługi z zakresu wdrożenia i utrzymania systemów oraz programów biznesowych, utrzymania infrastruktury informatycznej i telekomunikacyjnej. Oferujemy też  przygotowanie oprogramowania na zamówienie oraz posiadamy w naszej ofercie gotowe rozszerzenia. 

 

Prowadzimy szkolenia z powyższego zakresu i w każdej z tych dziedzin mamy wieloletnie doświadczenie.

Historia USŁUG IT

Nasza firma USŁUGI IT została założona klika lat temu przez dwoje informatyków/programistów z wieloletnim stażem w branży IT. 

Firma od tamtego czasu nieustannie się rozwija, a do naszego zespołu przybywają kolejni doświadczeni serwisanci i programiści, ale także młodzi pasjonaci. Suma lat doświadczeń i świeżych pomysłów sprawdza się doskonale i dzięki temu oferujemy nowe i skuteczne rozwiązania w szerokim zakresie wsparcia informatycznego.

Co oferujemy?

Świadczymy usługi informatyczne dla firm. Zapewniamy zarówno kompleksową obsługę IT, jak i obsługujemy pojedyncze zlecenia i projekty. Wspieramy także wewnętrzne działy IT przy bardziej specjalistycznych zadaniach. 

Jako partnerzy InsERT zapewniamy wdrożenia i kompleksową obsługę programów InsERT. 

 

W zakładce „OFERTA” szczegółowo opisujemy zakres naszych usług.