outsourcing it

OUTSOURCING IT

Świadczymy bogaty wachlarz usług informatycznych, które stanowią alternatywne rozwiązanie dla własnych działów IT w firmach i instytucjach. Wsparcie IT pomoże podnieść efektywność zarządzania procesami wewnętrznymi w Twojej firmie.

 

Wykonujemy prace jednorazowe oraz podejmujemy stałą, systematyczną obsługę firm. Nasze usługi są wykonywane w możliwie najkrótszym terminie, według wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa danych. Bardzo ważna jest dla nas dobra komunikacja z Klientem, która zapewnia dostosowanie naszych działań do potrzeb Klienta.

NAJLEPSZY SPRZĘT KOMPUTEROWY DLA TWOJEJ FIRMY

Oferujemy pełną gamę sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego dopasowanego do potrzeb Klienta w przystępnych cenach. 

 

Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania. Po akceptacji Klienta dostarczamy do firmy wybrany przez niego sprzęt. Zapewniamy zainstalowanie go i uruchomienie oraz szkolimy z jego obsługi. Oferujemy pomoc w codziennym użytkowaniu od momentu zakupu do czasu zakończenia użytkowania.

ZDALNA POMOC

Potrzebujesz szybkiej, doraźniej konsultacji?

W celu zapewnienia krótkiego czasu reakcji na zgłoszenie problemu przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa, korzystamy z najnowszych rozwiązań zdalnego dostępu. Możemy połączyć się zdalnie z Twoim komputerem i rozwiązać bieżący problem.