Oferta

Outsourcing IT

Świadczymy bogaty wachlarz usług informatycznych co stanowi alternatywne rozwiązanie dla własnych działów IT w firmach i instytucjach. Wykonujemy prace jednorazowe jak i stałą systematyczną obsługę. Nasze usługi są wykonywane możliwie w najkrótszym terminie, według wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa danych a także w sposób jak najmniej utrudniający normalną pracę Klienta.

Sprzęt

Oferujemy pełną gamę sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego dopasowanego do potrzeb klienta w przystępnych cenach. Doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania, po akceptacji klienta dostarczamy sprzęt wraz z jego instalacją i uruchomieniem oraz szkolimy z jego obsługi. Oferujemy pomoc w codziennym użytkowaniu od momentu zakupu do czasu zakończenia użytkowania.

Zdalna pomoc

W celu zapewnienia krótkiego czasu reakcji na zgłoszenie problemu przy jednoczesnym zapewnienieniu bezpieczeństwa korzystamy z najnowszych rozwiązań zdalnego dostępu, aby z niego skorzystać kliknij „Zdalna pomoc” w górnej części strony i skontaktuj się z nami.

System obsługi zgłoszeń

Jeśli jesteś lub checsz zostać naszym klientem, kliknij tutaj aby zarejestrować się lub zalogować się i samodzielnie zgłosić nam swój problem, sprawdzić status zgłoszenia lub znaleść wskazówki w bazie rozwiązań.