Oferta

Oprogramowanie na zamówienie

W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres programów począwszy od systemów operacyjnych przez programy użytkowe aż do systemów serwerowych. Naszą specjalnością jest integracja – wymiana danych pomiędzy oprogramowaniem różnych producentów. Tworzymy także programy na indywidualne zamówienie według wytycznych Klienta, wraz z jego sprawnym serwisem podczas użytkowania.

Co oferujemy?

Przygotowujemy szeroko rozumiane oprogramowanie dla biznesu. Przygotowujemy oprogramowanie pod branżowe/specyficzne potrzeby klienta. Przygotowujemy aplikacje desktopowe, bazodanowe, jak i rozwiązania dodatkowe do programów biznesowych klienta. Dość częstym problemem jest integracja dwóch różnych systemów/programów. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu takich integracji. Przygotowujemy również rozwiązania internetowe.

Proces przygotowania oprogramowania

W naszej projektach programistycznych cenimy sobie jakość wykonania. Cały projekt składa się z: ustalenia potrzeb klienta, przygotowania projektu, stworzenia przez nas oprogramowania i dokumentacji do niego oraz instalacji gotowego produktu i szkoleń użytkowników. Po zakończeniu procesu monitorujemy pracę naszego produktu oraz wspieramy technicznie użytkowników. Często zdarza się, że takie oprogramowanie rośnie wraz z firmą, wspieramy to i modyfikujemy nasz program wraz z rozwojem klienta.